.

.

Маски Делукс 16-Парче Слика Во Собата

Маски Делукс 16-Парче Слика Во Собата

DEN 0.33
Достапност

Донесете ги дома сите ваши омилени ликови од хит предучилишната серија, Пј Маски! Со Множеството Луксузни Фигури На PJ Маски, вашето малечко ќе има омилени сцени со експлозија од шоуто Со Катбој, Геко, Оулет, Луна Девојка, Ромео, Ноќен Нинџа и нинџалинос што може да се натрупа! Секој херој и негативец фигура стои 3 " висок и доаѓа со позиционирани раце и нозе за да помогне во промовирањето на имагинативната игра! Овој суперсет содржи дури и додатоци за негативците и фигури за пријатели миленичиња за хероите за целосното искуство со ПЈ Маски. Пријателите за миленичиња На ПЈ Маските се тука за да им помогнат на хероите да го спасат денот! Катбој ја има својата агилна мачка, Геко го има својот лизгав гуштер, А Овлет ја има својата птица што лета високо! Негативците се тука за да ги спречат Маските НА ПЈ да ги спречат нивните палави планови! Ромео го има Својот Сквошатрон, Луна Девојка ја има својата луна топка, А Ноќниот нинџа има леплива прскалка. Пј Маски Делукс Фигура сет има се што вашето малечко треба да оди во текот на ноќта за да го спаси денот. Луксузни Пријатели Колекција Пакет доаѓа со 16 динамични фигури и додатоци. Бројките на хероите вклучуваат : Катбој, Овлет и Геко. Негативец фигури вклучуваат : Ромео, Луна Девојка, Ноќ Нинџа и нинџалинос. Бројките за миленичиња вклучуваат : Мачка На Катбој, Птица На Оулет и гуштер на Геко. Додатоците вклучуваат : Сквошатронот На Ромео, Луна Топчето На Девојката Луна и Лепливото Прскање На Ноќниот нинџа. Совршен подарок за секој љубител На ПЈ Маски!. Возраст 3+. Вклучува мали парчиња.

R

Комплементите на стоката