.

.

Пристаниште Орган Л Дами Влага Слободен Поло Кошула-Класичен Морнарица-Големи

Пристаниште Орган Л Дами Влага Слободен Поло Кошула-Класичен Морнарица-Големи

DEN 447.84
Достапност

Меко и дише, ова бебе пике поло ја има нашата ексклузивна технологија За брзо отстранување На Сувата влага. Ова уникатно плетено има мек внатрешен слој кој ја отстранува влагата од вашата кожа до површината на кошулата каде што брзо се распрснува и испарува. 5.6-унца, 60/40 памучни/Поли Двојни игли шиење низ Традиционалниот, опуштен изглед V-вратот јака Со кросовер рамен плетен трим Отворен раб РАКАВИ СТРАНИЧНИ отвори КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ5. 6-унца, 60/40 памук/поли.Двојно игла шиење во текот на.Традиционален, опуштен изглед.В-вратот јака со кросовер рамен плете трим.Отворете ги ракавите на полите. Пристаниште Орган L455 Дами Влага Слободен Поло Кошула-Класичен Морнарица-Големи.

R

Комплементите на стоката