.

.

За Мама Да Биде Прв Пат Мајка Подарок Совршен Пар Ѓердан

За Мама Да Биде Прв Пат Мајка Подарок Совршен Пар Ѓердан

DEN 1.33
Достапност

За Да Биде Убава Мајка, пристигна нов живот, со десет ситни прсти и десет нежни прсти, скапоцена насмевка и нос што ја знае само мајката. Испратете ни порака веднаш ако нешто не е во ред со вашата нарачка. ®Подарок Подготвен! Вашето парче е со љубов спакувано во комплементарна двобојна стандардна кутија за лесно подарување. Ова елегантно парче е натопено во бело злато и содржи 20 блескави кубни кристали од цирконија.Прсти, скапоцена НАСМЕВКА и нос што ги знае само мајката. Избегнувајте да го носите во средини каде што може да биде тропнат наоколу или да го носите во контакт со парфеми и средства за чистење.●ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО-секое парче е рачно изработено по нарачка. Ние користиме висококвалитетен процес на галванизација што значи дека не се трие или се шушка лесно. Ќе направите прекрасна Мајка!●Подготвен за подароци - Вашето парче е внимателно спакувано во комплементарна двобојна стандардна кутија за лесно подарување. Подигнете ја вашата презентација со надградба на луксузната кутија во стилот на махагони, која има брилијантен лед рефлектор. Ќе направите прекрасна Мајка!.

R

Комплементите на стоката