.

.

Денот На Благодарноста Дома Home Влезната Врата Врата Мат Тепих Подот Мат Декорација

Денот На Благодарноста Дома Home Влезната Врата Врата Мат Тепих Подот Мат Декорација

DEN 1.33
Достапност

Не можете да го пропуштите овој уметнички тепих. Прекрасните бои создаваат смела и блескава модна изјава и ќе ви се допадне овој атрактивен модерен тепих. ??Како подарок, тоа е одличен подарок за роднините и пријателите за време на празникот. Големина : 40€60cm/15.Денот На Благодарноста Дома Home Џуџе Влезната Врата Врата Мат Тепих Подот Мат Декорација : ??Безбеден и издржлив : секој тепих е направен од 100% полиестерски влакна, фланелен и пластична површина на долниот тепих. Лесно за украсување на вашата област. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Хипоалергично, нелизгачко, не избледено, не-пролевање, абсорбента, исклучително издржливо и издржливо. ??Мултифункционалност во секојдневниот живот : многу погоден за семејства, деца и домашни миленици. ??Анти-лизгање : постојат пластични точки против лизгање на дното за да се спречи неусогласеност. Можете да ги ставите во дневната соба/спалната соба за седење, индексирање бебиња, душеци за миленичиња, детски игри, женска јога, цврсто читање, држете се подалеку од вашата куќа на влезот, па дури и како перница во багажникот на автомобилот. Погоден за сите видови подови, додавајќи текстура на подот.6 Во Материјал : Полиестерска Боја : како што е прикажано производот содржи : 1 ● Подна подлога овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Користете го овој тепих за да го разубавите подот и да создадете удобно место за слетување. Безбедните материјали гарантираат дека е погодна за кожата за членовите на семејството. Погоден за внатрешна / надворешна употреба, лесен за инсталирање подови, дневна соба, спална соба, бања, кујна, студентски дом, градина, гаража, влез, коридор, патека, влез, расадник, канцеларија, ресторан, хотел. ??Прекрасен дизајн : серија среќна уметност за благодарност печатените затворени теписи можат беспрекорно да се интегрираат во сите постоечки украси, не само што изгледаат убаво и модерно, туку создаваат и топла и удобна атмосфера за собата.

R

Комплементите на стоката