.

.

Диксон Тикондерога ДИКС13304БН Лади Молив Со Гума-Десетина

Диксон Тикондерога ДИКС13304БН Лади Молив Со Гума-Десетина

DEN 1.33
Достапност

Додадете вредност, функционалност и леснотија на секој дел од вашето работно место со нашите Канцелариски додатоци. Задоволете ги вашите деловни потреби со нашиот фантастичен избор на додатоци за биро, вклучувајќи држачи за пенкало, фиоки за датотеки, куќиште за документи, датотеки, држачи за визит-картички и лавици за списанија. Истражете ја нашата најширока палета на додатоци и уживајте во најдоброто искуство за купување, веднаш од удобноста на вашиот дом или канцеларија. Карактеристики молив со средна големина за растечки ученици следниот чекор за учениците пред моливи со стандардна големина 3 Десетина - СКУ : ЕСЕН33576 Додадете вредност, функционалност и леснотија на секој дел од вашето работно место со нашите Канцелариски додатоци. Задоволете ги вашите деловни потреби со нашиот фантастичен избор на додатоци за биро, вклучувајќи држачи за пенкало, фиоки за датотеки, куќиште за документи, датотеки, држачи за визит-картички и лавици за списанија. Истражете ја нашата најширока палета на додатоци и уживајте во најдоброто искуство за купување, веднаш од удобноста на вашиот дом или канцеларија. Карактеристики молив Со Средна големина за растечки студенти. Следниот чекор за учениците пред моливи со стандардна големина. 3 Десетина. - ШКУ : ESS33576.

R

Комплементите на стоката