.

.

СКВОТОТ КУЛТУРА ДУКСЕР

СКВОТОТ КУЛТУРА ДУКСЕР

DEN 1.67
Достапност

Flexliving подароци Јас Сквотот Култура Дуксер• 52% airlume чешлани и прстен-откачи памук, 48% poly руно• Исечени тело со суров полите• Ребрести екипажот деколте и манжетни• Падна рамо• Странично-seamed Size водич SMLWidth (инчи)21 ⅜22/25 utlength (инчи)

R

Комплементите на стоката