.

.

Емоџи-Руменило Жени Сива Срамежлива Слатка Совршена Кул Ноќта На Вештерките Резервоарот Врвот

Емоџи-Руменило Жени Сива Срамежлива Слатка Совршена Кул Ноќта На Вештерките Резервоарот Врвот

DEN 319.84
Достапност

Емотиконите се толку забавен и кул начин за изразување на вашите емоции. Купувајте околу нашите огласи за да најдете уникатен и неверојатен резервоар кој совршено одговара на вашата личност! Нашите графички резервоари се изработени од лесен памук што дише, кој може да обезбеди удобност при носење. Тие се претходно измиени кошули кои спречуваат значително намалување по првото перење. Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани од Калифорнија САД, и ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за различни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни опции за подароци за вашите пријатели и семејство во секое време и за секоја посебна пригода. Осигурајте се да го зграпчите вашиот уникатен, креативен и забавен резервоар денес пред да биде предоцна! Овој прилагоден врв е премногу совршен за да го пренесете, зграпчете го вашиот денес! ВГРАДЕНА КОШУЛА - за поблиско вклопување, нарачајте 1-2 големини нагоре нашите женски кошули работат помали од Американската стандардна големина **Совети За Големина * * најдобар начин да ја добиете вистинската големина е да измерите кошула што ја поседувате и да ги споредите ширината и големината на градите со нашата табела со големини. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук што се врти со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза) ,kим изми лесен материјал еко-пријателско мастило за печатење база на вода што обезбедува безбедност и висок квалитет 1 кошула по нарачка. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Стотици слатки и смешни.

R

Комплементите на стоката