.

.

Машка Кошула Лесна Печатена Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Моден Фитumn И Зима Блуза Со Долги Ракави Сина Л

Машка Кошула Лесна Печатена Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Моден Фитumn И Зима Блуза Со Долги Ракави Сина Л

DEN 0.67
Достапност

Машка Модна Секојдневна Удобна Печатена Врвна Блуза Со Врвки со Долги Ракави Со Долги Ракави. Карактеристики : . 1. Модни машки врвови.2. Дизајнот ве прави попривлечни.3. производство.4. Постојат модерни долго sleeve.5.It многу мода и ве прават толку убавина. Сезона : umn И Зима. Пол : мажи. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА машки врвови. Големина : С Биста : 109см/42.91 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 71.5 см/28.15". Големина : М Биста : 114см/44.88" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л Биста : 121,6 см/47,87 "Ракав : 66см/25,98" Должина : 74,5 см/29,33". Големина : XL Биста : 129,2 cm/50,87" Ракав : 67cm/26,38 "Должина : 76cm/29,92". Големина : ХХЛ Биста : 136,8 см/53,86 "Ракав : 68см/26,77" Должина : 77,5 см/30,51 " дуксери за мажи. големи и високи кошули за мажи. машки дуксер. дуксери на екипажот. кошули со долги ракави за мажи.

R

Комплементите на стоката