.

.

Тиква Форма Пештера Засолниште Крие Куќа Скривалиште Пештера Рептил Аквариум Терариум Декор

Тиква Форма Пештера Засолниште Крие Куќа Скривалиште Пештера Рептил Аквариум Терариум Декор

DEN 1599.84
Достапност

Опис. Погоден и за сол и за свежа вода, безбедна декорација за вашиот аквариум. Тоа е одлично скривалиште за рибите да пливаат внатре и надвор. Оваа декорација за уредување на аквариум прави вашиот аквариум да изгледа поживописно. Додадете боја за да создадете убава глетка, дајте му нов изглед на вашиот аквариум. Карактеристики. - Боја : Портокалова. - Материјал : Смола. - Големина : 13, 00Х12, 00Х9, 50см/5, 11х4, 72Х3, 73ин. - Тоа е одлично криење и играње пештера за рибите да се забавуваат, да додадат повеќе радост во нивните животи. - Оваа декорација на аквариум може да ги привлече очите на вашата риба, визуелна привлечност и да обезбеди засолниште за вашата риба. - Прилично нагоре вашиот аквариум и направете го вашиот резервоар да изгледа позабавно и променете го во прекрасна глетка. - Може да се користи како декор за аквариум, декор за терариум на влекачи, декорација на градина, задоволување на вашите различни потреби. - Апсолутно уникатен и привлечен декор. Додавање привлечност и виталност на вашиот обичен и досаден аквариум. Тоа е одлично криење и играње пештера за рибите да се забавуваат, да додадат повеќе радост во нивните животи. Оваа декорација на аквариум може да ги привлече очите на вашата риба, визуелна привлечност и да обезбеди засолниште за вашата риба. Прилично до вашиот аквариум и направете вашиот резервоар да изгледа позабавно и променете го во прекрасна глетка. Може да се користи како декор за аквариум, декор за терариум на влекачи, декорација на градината, задоволување на вашите различни потреби. Апсолутно уникатен и привлечен декор. Додавање привлечност и виталност на вашиот обичен и досаден аквариум.

R

Комплементите на стоката