.

.

Boyга Момче Облека Детска Облека Облека Кратки Ракави Отпечатоци Од Кокосово Дрво Машна Вратоврска Шорцеви Панталони Поставени Трегери

Boyга Момче Облека Детска Облека Облека Кратки Ракави Отпечатоци Од Кокосово Дрво Машна Вратоврска Шорцеви Панталони Поставени

DEN 3.00
Достапност

Сезона : Лето. Пол : Девојки. Ракави Тип : Цртан Филм. Патарн Тип : Отпечатоци. Повод : Отворено, играјте облека. Облека за девојчиња, исто така, одговара за одмор, плажа, фотографија за бебиња, облека за прв роденден за девојчиња, подарок или прилики.Големина шема : . Големина : 3м Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 49,5 см/19,49" Горна Должина : 38,5 см/15,16" Шорцеви Должина : 20см/7,87"Големина : 6М Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 51см/20,08" Горна Должина : 40см/15,75" Должина На Шорцеви : 21см/8,27"Големина : 9М Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 52,5 См/20,67" горна должина : 41,5 см/16,34" должина на шорцеви : 22 см/8,66"Големина : 12м препорачана возраст : 9-12 месеци Биста : 54СМ/21,26" горна должина : 44см/17,32" должина на шорцеви : 23см/9,06"Големина : 18м препорачана возраст : 12-18 месеци БИСТА : 56см/22,05" горна должина : 46,5 См/18,31" должина на шорцеви : 24 см/9,45" детска облека момче облечи момчиња 2 Парче облека мали момчиња секојдневен Облека Сетови. лето дете момче облека момче облека облека дете момче облека сетови. Дише И Пријателски За Кожата.Момчиња Облека : Убав И Стилски Дизајн На Печатење На Мали Момчиња Со Ракави, Еластични Шорцеви со Ленти, Избрани Комбинации на Бои, Трендовски 2 парчиња Летна Облека За Момчиња. Материјал : дете бебе момчиња летниот материјал за облека е памук и Полиестер. Меко и удобно чувство за момчињата во пролет лето. Прилики : костум за обични шорцеви За бебиња е многу погоден за летна забава на плажа, училиште, плажа, патување, отворено и одмор, спорт, игра, носење спиење итн.

R

Комплементите на стоката