.

.

Аламоде ТК590 - Мажи Висок Полиран Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Синтетички Во Смарагд-Големина 13

Аламоде ТК590 - Мажи Висок Полиран Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Синтетички Во Смарагд-Големина 13

DEN 431.68
Достапност

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обетки, ѓердани, нараквици, додатоци за коса, манжетни, клипови за пари и многу повеќе.Карактеристики Висок Полиран Прстен Од нерѓосувачки Челик Со Синтетички Накит во Смарагд помага во подобрувањето на природната убавина Спецификации Боја на камен : Материјал Од Смарагдна Основа : Нерѓосувачки Челик : Високо полиран (без позлата)Тип На Камен : Синтетички Камен Име : Синтетичко Стаклен Пол : Менсајз : 13вежина : 10,40 фунти - ШКУ : АЛМД21377 Аламоде ТК590-13 мажи висок Полиран Прстен од нерѓосувачки Челик со синтетички во Смарагд - Големина 13.

R

Комплементите на стоката