.

.

Машки Најк Бели Кентаки Диви Мачки Реплика Перформанси Шорцеви

Машки Најк Бели Кентаки Диви Мачки Реплика Перформанси Шорцеви

DEN 0.67
Достапност

Направете го секој слој од вашата облека полн со дух на Диви Мачки Во Кентаки со подигање на овие реплика шорцеви од Најк. Овие пријатни дна имаат технологија За ДРИ-ВКЛОПУВАЊЕ што ја отстранува влагата и еластичен појас што може да се прилагоди на врвката, што значи дека секое абење ќе биде кул и удобно. Графиката на дивите Мачки во кентаки запечатена со топлина не остава сомнеж зад себе дека сте нивниот обожавател број еден. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Дри-ФИТ технологијата ја отстранува влагата. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско. Увезени. Странично вметнување со зашиени ленти. Апликација за ткаена ткаенина. Два предни џебови. Топлина запечатени графика. Еластичен појас со врвка за влечење. Бренд : Најк. Инсем На големина м мерки прибл. 10.5''.

R

Комплементите на стоката