.

.

Кујаобати Сакура Блендер Покритие Прашина Доказ Случај Апарат Заштитник Покрива Кујна Храна Процесор Покрива Со Врвот Рачка Анти-Гребење Кафе Соја Создателот Орг

Кујаобати Сакура Блендер Покритие Прашина Доказ Случај Апарат Заштитник Покрива Кујна Храна Процесор Покрива Со Врвот Рачка

DEN 200.00
Достапност

Големина. Должина 9,4 инчи/24 см, ширина 7,8 инчи/18,5 см, висина 15,9 инчи/40,5 см.Исто така погоден за кафемат,соковник, процесор за храна и други мали апарати. Карактеристики. Дамки и отпорни на прашина.Дизајнот со целосна обвивка обезбедува сеопфатна заштита,ефикасно блокирајќи ја прашината, дамките од храна и отпечатоците од прсти од боење на блендерот. Лесно за чистење. Капаците за блендер се перат во машина, лесно се бришат и чистат.Го штити блендерот од прашина,течности и прскање на маснотии. Уникатен дизајн. Различни стилови и дизајни на празнични модели од кои можете да изберете, што ја прави вашата кујна повеќе монотона и полна со енергија. Капакот на блендерот додава декоративен допир во вашата кујна и трпезарија секојдневно, Божиќ, Ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста,подарок за Денот на Мајката. ●Материјал●капак За Блендер изработен од полиестер,отпорен на Дамки и може да се пере.Одржувајќи ги апаратите чисти и беспрекорни, чувајте ја машината од вода.Продолжете го животниот век на апаратот. ●Големина}Бледнер опфаќа мерки 9, 4х7, 2х15, 9 инчи, погоден за повеќето стандардни опрема за миксер,како што се блендер,соковник,миксер,кафемат, покривка за прашина од кујнски апарати. ●Заштитете го капакот на Блендерот спречува прашина, капки вода и други супстанции што не можат да влезат во машината да ја контаминираат вашата храна и ја одржуваат вашата кујнска средина хигиенска. €Лесно За Чистење●секој горниот капак на блендерот опремен со цврста горна рачка што го олеснува ставањето и соблекувањето на blender.No потребен е долг процес на чистење. ●Уникатен Дизајн●имаме многу дезени за избор, прекрасни и уникатни принтови,убави и иновативни дезени,многу стилови за избор,дајте му нов изглед на декорацијата на вашата кујна.

R

Комплементите на стоката