.

.

Minecraft Играчки, Креатор Серија Палата Плејсет И Партија Врховниот Акција Фигура

Minecraft Играчки, Креатор Серија Палата Плејсет И Партија Врховниот Акција Фигура

DEN 2.33
Достапност

Проширете го универзумот за градители На Minecraft со Серијата Minecraft Creator Party Placesset На Партијата Врховен Палас. Инспириран Од Креаторот На Карактери Во Играта На Minecraft што играчите го користат за изработка на сопствени аватари, сите се поканети! Сетот содржи влез во замокот од едната страна и забава од другата страна преклопениот подиум за танцување светнува, а музичкиот плеер со копчиња ги заглавува работите. Вклучена Е 3,25-инчна партиска врховна акциона бројка за домаќин на настанот. Со туторијална врска што играчите можат да ја користат за да создадат Своја Палата во играта, колекционерскиот minecraft playset прави одличен подарок за обожавателите и гејмерите. Боите и украсите може да варираат. Донесете Ја Серијата Креатори На Ликови На Minecraft во реалниот живот со paraty palace palace на party supreme со 1 акциона фигура и подиум за танцување што има трепкачки светла и звук!. Преклопете го подиумот за танцување и видете како свети притиснете го копчето на музичкиот плеер за да слушнете мелодии за забави!. Комплетот има детален преден и заден дел за 2-странична игра со пикселиран дизајн со Потпис На Minecraft за собирање и прикажување! Вклучената партиска врховна фигура е висока 3,25 инчи и доаѓа со дијадема за носење како домаќин позирајте со други акциони фигури за сцени за танцување (други фигури продадени одделно, предмет на достапност). Колекционерскиот minecraft playset направи одличен подарок за играчи на видео-игри и обожаватели кои сакаат авантура и самоизразување, на возраст од 6 години и повеќе!.

R

Комплементите на стоката