.

.

Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Летни Кардигани За Женска Мода Секојдневен Џеб Со Долги Ракави Цветен Печатен Кардиган Врв

Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Летни Кардигани За Женска Мода Секојдневен Џеб Со Долги Ракави Цветен Печатен Кардиган

DEN 351.84
Достапност

Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.88"ракав : 65cm/25.07 " Лесни кардигани за жени,женски кардигани. Модното Печатење блуза со долги ракави се чувствува меко и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе ја добиете. Бели кардигани за жени со средна вредност од 10 долари,женски Кардигани Лесни Летни, кардигани со кратки ракави за жени.07 " Големина : XXLSize. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобноприлика : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.Печатење Блузи,Долги Ракави,Кардиган, Обични врвови, моден дизајн. Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Летни Кардигани За Женска Мода Обичен Џеб Со Долги Ракави Цветен Печатен Кардиган Врв. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Информации за производот : Повод : Секојдневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиганота : Печатете ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира.59" Должина : 84cm/33. Кардигани за жени плус големини за лето, долги кардигани за жени плус големини време. Долги кардигани за жени плус големина, долги кардигани за жени лесни.

R

Комплементите на стоката