.

.

Темјан Режач Повеќенаменски Мазна Линија Рачно Изработени Топлина Отпорни Стабилна База Декоративни Керамички Лотос Лист Мини Темјан Држач За Стап Дома Декор За ?

Темјан Режач Повеќенаменски Мазна Линија Рачно Изработени Топлина Отпорни Стабилна База Декоративни Керамички Лотос Лист Мини

DEN 1.67
Достапност

Опис : горилникот за темјан има извонреден дизајн на изработка, што не е лесно да се деформира и избледи за долгорочна употреба.Користејќи лотос лист послужавник, повеќе извонредна форма темјан стап и мазна линија дизајн, овој темјан режач е погоден за да се користи како дома decoration.It изработен е од керамички материјал.Ширината на производот е 10см, а висината е 2,4 см.Производот е погоден за дневна соба, подарок, спална соба, работна површина, соба за јога.Име на предметот : Материјал За Горилник За Темјан : Керамикуза Сцена : Дневна Соба, Подарок, Спална Соба, Работна Површина, Соба За Јога Карактеристики : Мазна Линија,Фина Изработка, Широко Користени Детали За Големината : Ширина : 10см/3,94" (Прибл.) Висина : 2,4 см/0,94" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Темјан Режач (Други Не Се Вклучени) Дома И Градина Дома Дома Мириси Темјан Горилници. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Горилникот за темјан има извонреден дизајн на изработка, што не е лесно да се деформира и избледи за долгорочна употреба. Користејќи лотос лист послужавник, повеќе извонредна форма темјан стап и мазна линија дизајн, овој темјан режач е погоден за да се користи како дома декорација. Изграден е од керамички материјал.

R

Комплементите на стоката