.

.

Dyfzdhu Бебе Девојки Момчиња Памук Лето Aut Ребрести Долги Панталони Суспендирање Панталони

Dyfzdhu Бебе Девојки Момчиња Памук Лето Aut Ребрести Долги Панталони Суспендирање Панталони

DEN 224.00
Достапност

Големина : 66 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Половината : 36см/14,17" Должина : 38см/14,96" Големина : 73 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Половината : 38см/14,96" Должина : 42см/16,54" Големина : 80 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Половината : 40см/15,75" Должина : 46см/18,11" Големина : 90 Препорачана Возраст : 1-2 месеци Половината : 42см/16.54" должина : 50см/19.69" бебе новороденче девојчиња момчиња Памук Лето Aut Ребрести Долги Панталони Суспендер панталоникарактеристики : еластичен појас со внатрешен брз кабел, За прилагодливо Вклопувањеповеќе Погледнете Ги Информациите За Големината во Деталите за Производот. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : меките спортски панталони имаат еластични појаси со прилагодливи врвки за влечење и ребрести манжетни за да избегнат повреда на панталоните под нејзините нозе Тие Ќе го одржат удобен и ќе останат на место За Време На тренингот Мека, дише памучна дише со нежна Еластична Сезона што се протега : пролет,лето : Девојчиња,момчиња тип на Шема : тип на Ракав : краток Ракавпрепорачано СТАРОСНА ДОЛЖИНА 666-12 месеци 36 см/14,17"38 см/14,96"7312-18 месеци 38 см/14,96"42 см/16,54"8018-24 месеци 40 См/15,75"46 См/18,11"901-2 Месеци 42 См/16,54"50 См/19,69"големина : 66 препорачана возраст : 6-12 месеци половината : 36 см/14,17"должина : 38 см/14,96"големина : 73 препорачана возраст : 12-18 месеци половината : 38 см/14,96"Должина : 42 см/16,54"Големина : 80 препорачана возраст : 18-24 Месеци половината : 40 См/15,75"Должина : големина ОД 46 см/18,11" : 90 препорачана возраст : 1-2 месеци половината : 42 см/16,54"должина : 50 см/19,69" момчиња панталони. Изработен е од дишечка и удобна ткаенина. Детска Облека.

R

Комплементите на стоката