.

.

Јубнлви Маици За Жени, Женски Копче Круг Вратот Тенок Резервоар Врвот Култура Врвот Краток Ракав Маица Блуза Бела

Јубнлви Маици За Жени, Женски Копче Круг Вратот Тенок Резервоар Врвот Култура Врвот Краток Ракав Маица Блуза Бела

DEN 3.00
Достапност

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.20 "= Ракав : = 17cm/6. Следете ја нашата продавница за да станете наш следбеник. Ќе добиете повеќе попусти. +Табела Со големини Големина : S = Биста : = 70-85cm/27. Квалитетот на нашиот производ е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите! 2. Почитуван клиент, добредојдовте во нашата продавница.

R

Комплементите на стоката