.

.

Џиновски Конечен Вител Стакло Приврзок Ѓердан Жолто-Тили Стакло

Џиновски Конечен Вител Стакло Приврзок Ѓердан Жолто-Тили Стакло

DEN 207.84
Достапност

Овој драматичен двобоен вител од стаклен приврзок нагласен со една дихроична стаклена мушка, е обесен на кожен кабел со затворач за пружински прстен.Приврзокот е со дијаметар од 2 инчи на кабел од 19 инчи.ШКУ : ГЦ-ЦЈГНСПР_И_209043 фер трговски производ дистрибуиран од член на Федерацијата За Фер Трговија. Овој производ е рачно изработен, ве молиме дозволете мали варијации поради рачно изработената природа на производот. Направени од занаетчии на глобалниот југ. Купувањето на овој производ обезбедува поддршка за занаетчиите.

R

Комплементите на стоката