.

.

оијуз Салон Со Долги Ракави За Жени Удобни Врвови На Ремени Со Прилагодлив Врат На Вратот Панталони Костуми За Слободно Време

оијуз Салон Со Долги Ракави За Жени Удобни Врвови На Ремени Со Прилагодлив Врат На Вратот Панталони Костуми За Слободно Време

DEN 2.00
Достапност

98 "Панталони Должина : 103cm/40.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме што е можно поскоро за да го решиме вашиот проблем! Материјал : ткаенината е поеластична, не е лесна за оставање брчки, отпорна на топлина и дише! Не е лесно да се деформира, не е лесен за пилинг, мек, удобен, може да се носи во текот на целата година, така што ќе можете да го изберете во секое време!.

R

Комплементите на стоката