.

.

hxroolrp женски панталони тренингот надвор панталони секојдневен половината цврсти панталони фитнес џеб хеланки високо копче исечени жени панталони

hxroolrp женски панталони тренингот надвор панталони секојдневен половината цврсти панталони фитнес џеб хеланки високо копче

DEN 1.33
Достапност

Hxroolrp Женски Панталони Тренингот Надвор Панталони Секојдневен Половината Цврсти Панталони Фитнес Џеб Хеланки Високо Копче Исечени Женски Панталони Карактеристики : Материјал : панталоните се изработени од висококвалитетен Еластичен материјал, безбеден, мек, еластичен, удобен, дише, неиритирачки, пријателски за кожата дизајн : Печатен, Лабав струк и џебен дизајн, секојдневните панталони не само ШТО можат да обезбедат удобност, туку и да донесат многу убавина и мода : S, м, л, xl, Xxl. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Подарок : женските панталони се стилски, фитинг и убави.

R

Комплементите на стоката