.

.

Жените Мода Висок Половината Полка Точка Печатени Здолниште Лабава Набразден Плисирани Здолниште

Жените Мода Висок Половината Полка Точка Печатени Здолниште Лабава Набразден Плисирани Здолниште

DEN 1.00
Достапност

Жените Мода Висок Половината Полка Точка Печатени Здолниште Лабава Набразден Плисирани Здолниште Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален дизајн на возбуда/Точка изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Летен Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Фустан За Печатење : Редовна Декорација : Преклопете Силуета : Лабаво што добивате : 1 Х Здолниште Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина ДОЛЖИНА НА Половината XL 70cm/27,56" 103cm/40,55" Големина : XL Половината : 70см/27.56" Должина : 103см/40.55" Женско Кожено Здолниште. Модно Здолниште. Здолниште А-Линија.

R

Комплементите на стоката