.

.

Врба Праска Акцент Перница Од Кавка Дизајни

Врба Праска Акцент Перница Од Кавка Дизајни

DEN 0.67
Достапност

Добијте пријатно со оваа кавка Дизајнира декоративна перница. Одликувајќи се со текстура поли твил материјал со скриен патент и скриен полифил вметнете за дополнителна удобност. Оваа перница е двострано печатење со модерни и современи дизајни создадени од новите уметници од целиот свет. Оваа перница работи добро со многу различни декор боја начини и текстури.  Додадете го во вашата дневна соба за да и дадете боја, фрлете го на столот во вашата канцеларија или на вашиот кревет. Одржувањето е лесно, едноставно отстранете го вметнувањето и машината измијте го капакот на ладен нежен циклус. Двострано печатење. Скриен патент. Машина за перење.

R

Комплементите на стоката