.

.

Брглопф Женска Водоотпорна Јакна За Дожд Поштенски Копче Надолу Лесен Активен Надворешен Мантил За Дожд Атлетски Ветробран Со Качулка

Брглопф Женска Водоотпорна Јакна За Дожд Поштенски Копче Надолу Лесен Активен Надворешен Мантил За Дожд Атлетски Ветробран Со

DEN 1.67
Достапност

Може да се комбинира со вашите омилени фармерки, хеланки, спортски панталони, здолништа, дуксери или чевли итн. Повод : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица,aut, зима. Тоа е патент јакна за пешачење, велосипедизам, скијање, возење мотоцикли, качување по карпи, трчање, кампување, риболов, патување, лов и така натаму on.In покрај тоа, оваа мека јакна отпорна на ветер можете да ја носите и во секојдневниот живот.

R

Комплементите на стоката