.

.

Белела Женски Патики Се Лизгаат На Атлетски Чевли Мрежа Трчање Чевли Дише Тренери Теретана Одење Бело И Кафе 7

Белела Женски Патики Се Лизгаат На Атлетски Чевли Мрежа Трчање Чевли Дише Тренери Теретана Одење Бело И Кафе 7

DEN 1.33
Достапност

5, САД 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : материјал за Ѓон Од ткаенина : Тип На Пвчел : Израмнување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Спортска, работна карактеристика : 1.5, САД 7, САД 7. Издвојте се со овие удобни женски модни патики.Чевлите за теретана за жени се компатибилни со женската мекост и цврстина. Ова е одлично чувство. Погоден за трчање, пешачење, теретана, џогирање, патување, возење, кампување, секојдневно, шопинг, патување, вежбање, тенис, бадминтон и друг секојдневен внатрешен живот на отворено. Дише и Удобно : Женски патики со мека влошка и внатрешна ткаенина што дише чувајте ги нозете свежи при одење. Чевли за трчање за жени даваат долготрајна дишење и удобност. Нелизгачки Ѓон : женските чевли за одење ефикасно обезбедуваат доволно триење.

R

Комплементите на стоката