.

.

Резултат Машка Работа-Чувар Супер Истегнување Тенок Чинос

Резултат Машка Работа-Чувар Супер Истегнување Тенок Чинос

DEN 2.67
Достапност

Материјал : 98% памук, 2% еластанепич завршница тенок фит истегнување чино панталони со задни, колкови и товарни џебови и копче предно прицврстувањекритична лента тактвин-игла шевовеекспанзион појас за прилагодливо вклопување и заштита од нацртихард-носење завршни големини : XS-28 - 30in, S-31 - 32in, M-33 - 35in, л-36 - 38ин, хл-39 - 41ин, 2хл-42 - 44ин, 3хл-45 - 47ин, 4хл-48 - 50инлег должина : редовно-31ин хемед3хл и 4хл достапни само долго. УТРВ7442. 98% Памук/2% Еластан. Резултат Машки Работа-Чувар Супер Водат Тенок Чинос. Работна облека. Секојдневна облека. Панталони. Панталони. Мажи. Машко. Црно.

R

Комплементите на стоката