.

.

Кршење Жени Сондра Долу Јакна

Кршење Жени Сондра Долу Јакна

DEN 639.84
Достапност

Школка : 100% Полиестер, Тпу Мембрана, Постава : 100% Полиестер, Полнење : 80% Надолу/ 20% пердуви водоотпорни предни џебови со патент со патент со еластично врзување големина на градите : xs (32in), s (34in), m (36in), l (38in), xl (40in), xxl (42in)ве Молиме запомнете : одговара точно на вашата нормална големина. ИЗЛЕЗ4865. 50% Полиестер/50% Надолу. Прекршок Жени/Дами Сондра Долу Јакна. Палто. Зима Топло. Пуфер. Надвор. Унисекс-возрасни. Унисекс. Морнарица.

R

Комплементите на стоката