.

.

Трансформатори Автобот Симбол Лого Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница јоргованот 6 во 6.2 во

Трансформатори Автобот Симбол Лого Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница јоргованот 6 во 6.2 во

DEN 143.04
Достапност

Ова Трансформатори Автобот Симбол Логото Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Е Бела и е 4 инчи висока и 4.1 инчи широк. Ова Трансформатори Автобот Симбол Логото Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница Лаптоп Е произведен Од Страна На Рад Dezigns, лидер во прозорец налепници од 2008. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова ги спречува Овие Трансформатори Автобот Симбол Лого Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница од избледување толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил со цврста боја Овој Трансформатор Автобот Симбол Лого Автомобил Или Камион Прозорец Налепница За Налепници На Лаптопот воопшто нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Ова Трансформатори Автобот Симбол Логото Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Е Јоргованот и е 6 Во X 6.2 во. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Ова Трансформатори Автобот Симбол Лого Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница Лаптоп Може да се примени на било мазна рамна површина, вклучувајќи камион или автомобил прозорци, авто тела, лаптопи, преносни компјутери, итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

R

Комплементите на стоката