.

.

воксинда капење пливање жени високи костими за капење шорцеви панталони со долен струк бикини костими за капење танкини комплети

воксинда капење пливање жени високи костими за капење шорцеви панталони со долен струк бикини костими за капење танкини комплети

DEN 319.84
Достапност

Жените Висок Половината Бикини Пливање Панталони Шорцеви Дното Костим За Капење Костими За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Еез Костими За Капење Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина Големина Size Waist Hip S483462cm/24.41"78cm/30.71"M6103670cm/27.56"82cm/32.28"L8123874cm/29.13"86cm/33.86"XL10144078cm/30.71"90cm/35.43"XXL12164285cm/33.46"94cm/37.01"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Waist : 62cm/24.41"Колк : 78cm/30.71"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Waist : 70cm/27.56"Колк : 82cm/32.28"Големина : LUS Големина : 8uk Големина : 12eu Големина : 38 Waist : 74cm/29.13"колк : 86СМ/33.86"големина : xlus големина : 10uk големина : 14eu Големина : 40велт : 78см/30.71"КОЛК : 90см/35.43"големина : xxlus големина : 12uk големина : 16eu големина : 42воист : 85см/33.46"колк : 94СМ/37.01" костим за капење жени. костим за капење прикривање за жени. покријте прозорци за жени за костими за капење.

R

Комплементите на стоката