.

.

Женска Црвена Џорџија Булдози Крајна Линија Парквеј Маица Со Долги Ракави

Женска Црвена Џорџија Булдози Крајна Линија Парквеј Маица Со Долги Ракави

DEN 0.33
Достапност

Не оставајте сомнежи за вашата посветеност на Булдозите Во Џорџија со носење На Оваа Маица Парквеј од '47. Се одликува со потресена Графика На Грузија булдози отпечатена преку фронтот за да го нагласи вашиот дух во безвременски стил. Секој лесно ќе види за кој колеџ тим навивате на денот на играта во оваа удобна маичка. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Графика за печатење на екранот. Материјал : 100% Памук. Ткаени Бренд клип таг. Недовршени исечени полите. Ребро-плетена јака и манжетни. Долг ракав. Бренд : '47. Потресени детали за гроздобер изглед.

R

Комплементите на стоката