.

.

Порцелеин Игла Машки Голи Ревер Значка-НЕОНБЛОНД

Порцелеин Игла Машки Голи Ревер Значка-НЕОНБЛОНД

DEN 207.20
Достапност

Овие уникатни Неонблондски Иглички / Брошеви се внимателно рачно изработени и печатени. Направено од париски порцелан и ќе направи уникатен и незаборавен подарок. Порцеланот е традиционална и незаборавна опција за подарок за прослава на годишнината од бракот. Нашите иглички исто така можат да направат совршен подарок за младоженец, младоженци, татко на невестата или младоженецот и најдобри мажи. Тие исто така ќе направат совршен подарок За Денот На Таткото, подарок за денот На Мајките, подарок за годишнина, подарок За Роденден или божиќен подарок. Рачно изработени од бела порцеланска керамика и отпуштени на многу висока температура за да се осигураат дека се робусни и направени да траат. Игличките се направени од париска порцеланска глина и сребрени фиксирања. Димензии : Ширина приближно 4см, Должина приближно 2,5 см. Сите наши производи се гордо произведени Во Атланта, Га. Неонблондата е лиценцирана трговска марка. Опис На производот порцеланските копчиња и значки се внимателно рачно изработени и печатени. Погоден за секоја пригода од секојдневни до формални работи. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци. Гаранција За задоволство за враќање на парите. Направено Во Атланта, ГА.

R

Комплементите на стоката