.

.

Резервен пазар 2013 - Кадилак АТС Алуминиум Тркало, Раб Полиран-04703

Резервен пазар 2013 - Кадилак АТС Алуминиум Тркало, Раб Полиран-04703

DEN 1.67
Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 17 Х 8, 42мм Офсет, 7 Краци, 5 Обетка/Навртка 115мм Шема На Завртки, Целосно Полиран. Тоа Одговара На Вашиот 2013-2016 КАДИЛАК АТС. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 17 Х 8 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Целосно Полиран, Одговара На 2013-2016 Кадилак СО 17 Х 8, 42мм Офсет, 7 Краци, 5 Обетка/Навртка 115мм Шема На Завртки, Целосно Полиран, Изработен од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Комплементите на стоката