.

.

Колиша Женски Летни Маици Без Ракави Врвови На Резервоарот За Вратот На Екипажот Обичен Празничен Пуловер Со Цветен Принт Сино Сива 6XL

Колиша Женски Летни Маици Без Ракави Врвови На Резервоарот За Вратот На Екипажот Обичен Празничен Пуловер Со Цветен Принт Сино

DEN 243.04
Достапност

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Опуштената силуета, удобна, дише ја прави оваа безвременска мода на врвот на резервоарот, што ве прави и шик и класичен. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Содржина на пакетот : 1 х Резервоари (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летни Резервоари, Блузи Без Ракави, Лабава Маица Тип На Шема : Цветни Печатени, Градиент, Боја За Вратоврска, Пруги, Ѕвезда Печатење Боја : Црна, Виолетова, Мулти Боја, Цветни, Хоризонтални Ленти, Ѕвезди, Сино Сива, Хризантема (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3xl, 4xl, 5xl, 6xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Плажа : 1. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура.

R

Комплементите на стоката