.

.

Бетмен Автомобил Седиште Перница - Поместена Удобност Поддршка За Авто И Дома, Седиште Капаци

Бетмен Автомобил Седиште Перница - Поместена Удобност Поддршка За Авто И Дома, Седиште Капаци

DEN 526.40
Достапност

Колекционерски и/или употреблив, најновиот дц стрип лиценциран производ од БДК ќе обезбеди многу удобност и релаксација, со сладок изглед на Бетмен. Перница за Седишта за Автомобил бетмен, Подлога За Удобност За Автомобил И Дом, Капаци За Седишта (Единечни) : Одлично за употреба на седишта за автомобили, домашни или канцелариски столови. Лесно се прицврстува на повеќето столови и седишта за автомобили со еластична лента за завиткување. Облогата на перницата ја намалува напнатоста, стресот и болките во грбот — олеснување на болката и удобност при седење.

R

Комплементите на стоката