.

.

Мираж Пет Синтетички Цветни Накит Куче Јака, Црвена, L XL

Мираж Пет Синтетички Цветни Накит Куче Јака, Црвена, L XL

DEN 1.00
Достапност

Ова Е Цвет Премиум Јака Црвена Со Цвеќе Големина 16 Светло Розова. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа цветна премиум Јака Црвена Со големина на цвеќе е одличен предмет за цветни јаки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново!. Колекција На Цвеќе. Јаки и Каишки. Велигден Миленичиња Резерви. НастаниПразници.

R

Комплементите на стоката