.

.

Ла Женски Крстот Исечени Резервоарот Врвот Црна Боја

Ла Женски Крстот Исечени Резервоарот Врвот Црна Боја

DEN 288.00
Достапност

ДЕТАЛИ За ПРОИЗВОДОТ Удобно вклопување Точно На Големината Забелешка ако помеѓу големини предлагаме димензионирање НА ТКАЕНИНА И ТКАЕНИНА За НЕГА : 69% Вискоза 31% Полиестерска Нега : Мерење НА машинско перење И ВКЛОПУВАЊЕ Точно На Големината Забелешка ако помеѓу големини предлагаме Големината На Моделот Е : Висина : 5' 9" Биста : 32 " Половината : 24 Рушена биста, краток ракав, поврзан со прстен, тенок фит, еднобојна, вишок деколте. Лесно се совпаѓа со фармерки, здолништа, шорцеви, слаби панталони, панталони, хеланки за шик изглед. Добар избор за забава, клуб, ноќно излегување, излегување, рејв, музички фестивал и други прилики.

R

Комплементите на стоката