.

.

Црн пантер на девојката: Ваканда Засекогаш Бела Пантер Икона Графичка Маичка Црна Мала

Црн пантер на девојката: Ваканда Засекогаш Бела Пантер Икона Графичка Маичка Црна Мала

DEN 0.67
Достапност

Придружете им се На Ваканданите во пресрет на смртта На Кралот Т ' Чала додека тие се здружуваат за да се борат да го заштитат своето кралство од надворешните светски сили во моќното продолжение На Црниот Пантер, Црниот Пантер : Ваканда Засекогаш, со возбудлива нова официјално лиценцирана облека за целото семејство Од Марвел! Оваа Нова Девојка " Црн Пантер : Ваканда Засекогаш Бела Пантер Икона Графичка Маица има голема графика на главата на пантер во бело преку предната страна. Борба За Ваканда во стил со овие кул нови дизајни! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен графички дизајн На Девојки од Црниот Пантер. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Секојдневна Маичка За Девојки која е совршена за секоја пригода! Одликувајќи се со голема графика на главата на пантерот во бело преку предната страна. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

R

Комплементите на стоката