.

.

во. Меламин Квадратни кварт Сад, Бело-оз

во. Меламин Квадратни кварт Сад, Бело-оз

DEN 479.84
Достапност

нуди комплетен спектар на избори за вашата кујна. Нашиот асортиман вклучува урни од кафе, ладен бран, рамни садови и тави. Ние се посветуваме во производството на издржливи производи за подобрување на искуството за јадење. Нашите елегантни производи се совршени за готвење бидејќи излегуваат со совршена завршна обработка. Нашата современа и традиционална палета на производи го збогатува и готвењето и трпезаријата.Карактеристики меламин квадратна чинија не користете во рерна или микробранова печкане не користете назабени ножеви На Меламиниспецификации Боја : Бела Капацитет : 96 озшапе : Квадратен Капацитет : 3 Квартдимензија : 10 "Х х 4" В х 10 " Лесна : 2 фунти-СКУ : ZX9 BNCF253 10 х 10 х 4 инчи. Меламин Плоштад 3 кварт Сад, Бело-96 мл.

R

Комплементите на стоката