.

.

Травелпро Тпро Задебелена Мека Торба За Дуфел

Травелпро Тпро Задебелена Мека Торба За Дуфел

DEN 0.33
Достапност

Тпро задебелена мека торба од 2,0 20 инчи е подготвена да оди насекаде неверојатно издржлива, лесна и разноврсна, оваа дуфла е совршена за патници со чувство на авантура. Натоварени со додатоци, како-рачки за носење амортизирани неопренови и полиестерска ткаенина со висока густина на вода за поголема отпорност на дамки и триење. Секое парче е поддржано од нашата смирувачка доживотна гаранција. Travepro TPro Задебелени 2 22" Мека Торба, Повеќе Бои : Полиестер со Висока густина. Водоотпорен слој за поголема отпорност на дамки и триење. 2 " проширувањето обезбедува поголем капацитет за складирање. Неопренови амортизирани рачки за носење. Ватиран ремен за рамо и странични рачки за носење. Голем преден влажен џеб за влажна облека или тоалети. Внатрешен мрежен џеб. Вградена ОЗНАКА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на грбот.

R

Комплементите на стоката