.

.

Ксиншиг Алуминиумска легура Гас Педалата Капаци, Внатрешни додатоци Анти-Лизгање Без Дупчење Сопирачка Нога Педал Влошки комплет во собата За Нисан Непријателски

Ксиншиг Алуминиумска легура Гас Педалата Капаци, Внатрешни додатоци Анти-Лизгање Без Дупчење Сопирачка Нога Педал Влошки комплет

DEN 431.84
Достапност

●Обезбедување квалитет● ① во рок од 30 дена по добивањето на предметот, прифаќаме наплата и враќање.Нашиот надграден педал лесно може да се ослободи од песокот и водата, истовремено зголемувајќи го триењето помеѓу стапалата и педалите. Други Предности : 1. ●Содржина На производот+ : педалата на Сопирачката ● 1 Педалата за Забрзување € 1 ®Топол потсетник questrove Ве Молиме потврдете го моделот пред да го купите. ППЕ гума направи педали водоотпорен, огноотпорни.Останете цврсти долго време користејќи; 2. ●Лесна Инсталација : педалата За гас За Гориво и сопирачката одговара За Хонда Цивик со специјализиран дизајн, Соодветна Големина, Не Е Потребно Дупчење или Заварување. €Висококвалитетни Материјали} : Изработени Од Цпу Палка Алуминиум со висока јачина и мала тежина и елоксирана обложена отпорна на корозија и ' рѓа, никогаш не бледнее, не плашете се да не гребете и никогаш да не паднете. ●Побезбедно возење quastary дизајн на површината против Лизгање, безбедност за возење и зајакнување на коефициентот на триење,обезбедува посигурна положба за возење со цврсто место за стапалото.Стапалата се навлажни или покриени со прашина, песокот ќе предизвика оригинално лизгање на педалата. ППЕ гума направи педали водоотпорен, огноотпорни. Подобрете го целокупното искуство во возењето и посигурно.●Материјал€ : висококвалитетна алуминиумска легура quolor Qualor Quallour : Црно Quitters Models_ : Nissan Rogue(2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021) New Rogue(2021 2022) Непријателски Спорт(2017 2018 2019 20220 2021)-деформирањето И рабовите На нерѓосувачките делови Се Прилично Мазни. ●Одговара На Моделите€ : Nissan Rogue(2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020) Нов Непријателски (2021 2022) Непријателски Спорт(2017 2018 2019 20220 2021).Останете цврсти долго време користејќи.Спречување на лизгање.

R

Комплементите на стоката