.

.

Западна Каубојска Капа За Мажи Жените Чувствуваа Капа Со Каубојски Шапки Со Широк Обод Со Реси Y2k Капачиња За Печатење Со Пердуви Од Пердуви

Западна Каубојска Капа За Мажи Жените Чувствуваа Капа Со Каубојски Шапки Со Широк Обод Со Реси Y2k Капачиња За Печатење Со Пердуви

DEN 218.24
Достапност

Жените Каубојски Шапка, Широк Раб Кристал Реселирани Западниот Голем Капа За Клубот Партија. Ако шапката е деформирана, не бидете нервозни. Материјалот на шапката е посебен, деформираната положба се обновува рачно и се остава одреден временски период. Ќе се врати како порано. Спецификација. Име на предметот : шапка. Боја : бела, розова, црна, црна бела, розова бела, кремаста бела рамен раб, розова рамен раб, црна рамен раб, бела рамен раб, камила рамен раб, бела пентаграм, црна пентаграм, розова пентаграм. Материјал : крпа, кристал. Големина : една големина. Пол : жени. Содржина На Пакетот. 1пц х шапка. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Издржлив Материјал : оваа каубојска капа е главно изработена од врвна ткаенина и кристали, мека на допир, лесна и удобна за носење, издржлива и сигурна. Дизајн : западната каубојска капа има еднобојна/меки крпеница/шема на пентаграм, украсни ресни од кристал што ве прават помодерни и привлечни. Прилагодливата низа спречува случајно паѓање на шапката. Широк Раб : женската западна капа е дизајнирана со превртување или рамен широк раб, може да понуди заштита на вашите очи и кожи, погодна за сите сезони. Слободна Големина : западната капа е со една големина, одговара за повеќето жени носат, лесна тежина, речиси и да нема товар за вашата глава. Повод : каубојската капа не е само за секојдневно носење, туку е и одличен додаток за забави со фенси фустани, фестивали и карневали.

R

Комплементите на стоката