.

.

Пареа Канистер Вентилација Црево Одговара изберете: 2001-ДОЏ ДАКОТА, 2001-ДОЏ ДУРАНГО

Пареа Канистер Вентилација Црево Одговара изберете: 2001-ДОЏ ДАКОТА, 2001-ДОЏ ДУРАНГО

DEN 2.67
Достапност

Гејтс Ое Точна Картерот Вентилација И Емисија Црево е изграден од високо квалитетни материјали за издржливост и максимален век на траење. Цревото за замена ефикасно го враќа системот за емисија на правилно функционирање и перформанси.Ги исполнува СПЕЦИФИКАЦИИТЕ SAE J30 R7.Отпорен на пареа на гориво и масло.Температурен опсег : - 40АФ (- 40АЦ) до +275АФ (+135АЦ).Директната замена обезбедува точно вклопување и лесна инсталација.Гејтс-Управувано Од Можност Пареа Канистер Вентилација Црево.

R

Комплементите на стоката