.

.

Агол Заграда Агол Загради Загради Завртки Конектор Приклучување Заградата Одредување Дрво Степен Загради Прицврстувач Кабинет

Агол Заграда Агол Загради Загради Завртки Конектор Приклучување Заградата Одредување Дрво Степен Загради Прицврстувач Кабинет

DEN 0.33
Достапност

Опис r. r. Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Лесен е за употреба и инсталирање со долг работен век. Прецизниот дизајн ќе ја обезбеди својата практичност во работата на високи перформанси.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Прикажана на сликите.р. - Материјал : Нерѓосувачки Челик.Р. - Големина : Прибл. 8 * 8 * 1.1 цм/ 3.1 * 3.1 * 0.43 инч (L*W*H).р. - за издржлива и долготрајна употреба.р. - Цврсти дизајни со беспрекорно заварување.р. - Лесен за употреба и инсталирање.за трајна и долготрајна употреба. Цврсти дизајни со беспрекорно заварување. Лесен за употреба и инсталирање.

R

Комплементите на стоката