.

.

Телефонски сапун Денот На Вљубените Љубов Срце Фотографија Позадина Слика Позадина Реквизит Подарок В

Телефонски сапун Денот На Вљубените Љубов Срце Фотографија Позадина Слика Позадина Реквизит Подарок В

DEN 398.40
Достапност

Денот На вљубените Љубов Срце Фотографија Позадина Винил Фото Позадина Реквизит Подарок Функција : користење на серија на висок квалитет на ткаенина (Винил Ткаенина) внимателно сликата е јасна, реална и погодна за дигитални фотоапарати, материјали со висок квалитет ткаенина (Винил Ткаенина), дигитална позадина со светла боја, богати модели и реално чувство.За фотографија, забави, etc.No џеб, но тој е лесен и пренослив, што го олеснува закачувањето на поддршката во позадина.Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесно ракување.Спецификација : Материјал : Ткаенина(Винил Ткаенина)Шема : како што прикажуваат сликите големина : 150 x 90cm Color : Различни обрасци Вклучен е различен пакет во боја : 1 парчиња Фотографија Во Позадина Забелешка : ве Молиме дозволете мало отстапување за бојата и мерењето, ве молиме разберете. Прекрасно уметничко дело. Го следи исклучителниот живот и луксузот со низок клуч. Кога Ќе Стапнете На Него, Можете Да Се Опуштите И Да Уживате Во Модниот Луксузен Дом. Погоден за сите видови домашен декор, Божиќ, Нова година, декорација и секојдневна употреба бидејќи ќе создаде топло и празнично расположение каде и да се постават. Ако имате какви било прашања во процесот на користење, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

R

Комплементите на стоката