.

.

Авамо Женски Лесни Куќни Чизми Со Тркалезни Прсти Зимска Удобност Кадифен Облога Внатрешни Домашни Чевли Розова 7~7.5

Авамо Женски Лесни Куќни Чизми Со Тркалезни Прсти Зимска Удобност Кадифен Облога Внатрешни Домашни Чевли Розова 7~7.5

DEN 2.00
Достапност

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми За Влечки, Зимски Топли Чевли, Домашни Чевли, Топли Влечки, Кадифени Влечки, Нејасни Влечки, Влечки За Чизми, Домашни Чизми, Влечки За Чорапи, Чорапи За Влечки, Топли Чизми, Домашни Чевли За Чизми Тип На Шема : Ѕвезди Печатење Боја : Темносина, Розова (По Избор)Големина : САД 5-6, САД 7-7, 5, САД 8-9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Плишан Ѓон : Тип На Трпхил : Рамно Прицврстување : Лизгање, Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Домашни, Домашни, Куќи, Спални Пакети Содржина : 1 Пар Папучи Чизми (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите.2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Памучно Руно и надворешен ѓон ТПР. Удобност-Овие влечки се совршени чевли за жени од сите возрасти. Лизнете ги нозете во нашите корални кадифени влечки и уживајте во новото искуство со носење влечки. Нелизгачки стапала, за секоја ситуација да обезбеди сигурност и безбедност. Дизајнот што не се лизга на ѓонот го намалува ризикот од лизгање и паѓање со тоа што ви обезбедува влечење на различни површини како што се подови од дрво или плочки. Одлично за носење во домашна спална соба, кујна, трпезарија, канцеларија, работна соба итн. Најдобар Зимски Подарок Женски папучи чорапи.ПОДАРОК за божиќ/роденден/Нова година/Годишнина ЗА пријателки, мајка, девојка пријателка, колеги,Држете ги нозете топли и удобни во студените зимски месеци.

R

Комплементите на стоката