.

.

Пуавкоер Жени Сјајна Кожа Сплит Молив Здолниште Тенок Партија Дама Здолништа Цвет Здолниште Тул Миди Здолниште

Пуавкоер Жени Сјајна Кожа Сплит Молив Здолниште Тенок Партија Дама Здолништа Цвет Здолниште Тул Миди Здолниште

DEN 383.84
Достапност

ШТО добивате : 1пц Женска табела за здолниште : . Големина : С Половината : 62-82см/24,41-32,28" : 78-98см/30,71-38,58" Должина : 69см/27,17"Големина : М Половината : 66-86см/25,98-33,86" : 82-102см/32,28-40,16" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Половината : 70-90см/27,56-35,43" : 86-106см/33,86-41,73" должина : 71см/27,95"големина : xl Половината : 74-94см/29,13-37,01" : 90-110см/35,43-43,31" должина : 72см/28,35"големина : ххл Половината : 78-98см/30,71-38,58" : 94-114см/37,01-44,88" должина : 73см/28,74" повод : свечена Забава, Запознавање, танцување, клупска облека, ноќ, клуб, излегување, забава, банкет, свадба, топка, матурска, божиќ. Средна Должина Клуб Здолниште, Полн Со Кожата. Растегливо Здолниште За Тело, Тенок Погоден За Тело. Висок Еластичен Појас, Одговара За Повеќето Облици На Телото, Пригоден За Ставање И Исклучување. Рачно Миење. Повлечете Го Затворањето.

R

Комплементите на стоката