.

.

Женски Модни Дуксери Со Патент Крпеница Крпеница Обична Јакна Со Врвки Со Џебови Лесни Дуксери За Жени Сива Големина Xl

Женски Модни Дуксери Со Патент Крпеница Крпеница Обична Јакна Со Врвки Со Џебови Лесни Дуксери За Жени Сива Големина Xl

DEN 1.67
Достапност

Сезона : umn И Зима. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Јакна.Големина шема : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 108см/42.52" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 66см/25.98" Должина : 70см/27.56"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 112см/44.09" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 118cm/46.46" рамо : 55cm/21.65" ракав : 70cm/27.56" ДОЛЖИНА : 74 CM/29.13"големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 124cm/48.82" рамо : 57см/22.44" РАКАВ : 72см/28.35" должина : 76см/29.92"големина : ххл Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 Биста : 132см/51.97" РАМО : 59СМ/23.23" Ракав : 74см/29.13" Должина : 78см/30.71" ● Гарант за ако не сте задоволни со овој производ ИЛИ ИМАТЕ КАКВИ БИЛО ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ПРЕД ДА НАПИШЕТЕ или . Ние Се Обидуваме Да Ги Решиме Сите Ваши Проблеми. Посакуваме Да Бидете Задоволни Со Нашата Услуга.Ви Благодарам Многу За Вашата Голема Поддршка!. ●Прилики +Удобен И Стилски Скокач За Секојдневна Облека, Тренинг, Шопинг, Спорт, Џогирање, На Отворено, Запознавање, Училиште, Одмор, Патување, Роденден, Фестивал И Секојдневно Носење. ●Материјал} Дами Симпатична Качулка Е Изработена Од Полиестер, Ткаенината Е Супер Удобна, Средно Истегнување, Удобна, Погодна За Секојдневно И Домашно Носење. Questign quessic Fit Долг Ракав Поларна Мека Јакна Со Полн Патент Женска Лесна Јакна Со Целосен Ракав Со Целосен Патент Со Полн Ракав Женска Тексас Јакна Женски Извори Целосна Патент Јакна Женски Кожен Ремен Јакна За Мотоцикли Женски Моден Ревер Со Долги Ракави Шарлинг Преголема Палто јакна Со Џебови Топла Зима. Ве молиме погледнете ги деталите за големината. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

R

Комплементите на стоката