.

.

Вистински Дики Редовна Фит Рамна Предна Панталона Со Права Нога, Брои, Пакувај

Вистински Дики Редовна Фит Рамна Предна Панталона Со Права Нога, Брои, Пакувај

DEN 0.67
Достапност

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Големи Машки Рамни Предни Панталони. Овие панталони отпорни на брчки имаат преден патент со затворање на копчето, два предни и два задни џебови и пошироки јамки на ременот. Тие се издржливи и удобни за да ве поминат низ најтешките работни места. Спарете Се Со Работната Кошула Со Големи И Високи Машки Долги Ракави За комплетен изглед на работна облека. Вистински Дики Големи Машки Редовни Фит Рамни Предни Панталони : Отпорни На Брчки. Ткаенина За Ослободување Дамки. Пошироки Јамки За Појас. Затворање На Копчето Так. Купувајте Голем и Висок асортиман На Мажи Дики.

R

Комплементите на стоката