.

.

0. Кт Брилијантен Тркалезен Природен Аквамарин 14к Жолто Бело Златен Пасијанс Со Акценти Невестински Сет СЗ 4.75

0. Кт Брилијантен Тркалезен Природен Аквамарин 14к Жолто Бело Златен Пасијанс Со Акценти Невестински Сет СЗ 4.75

DEN 12543.68
Достапност

Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги. Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност.

R

Комплементите на стоката