.

.

Најдобар Роднина Некогаш Резервоарот Блузи Маици Маица За Мажи Најдобар Син Некогаш Деца Дете Родител Роденден

Најдобар Роднина Некогаш Резервоарот Блузи Маици Маица За Мажи Најдобар Син Некогаш Деца Дете Родител Роденден

DEN 207.84
Достапност

Опис : blankxxth тие не се само во ред-тие се световите во ред. Покажете му на членот на вашето семејство дека се ценети со Овој Резервоар.SKU : 89 F01 SSON_C2-2200-SPT - MKey Карактеристики : Мерења : Големина На Градите/Должина Измерена Со Обем На Торзото : ГОЛЕМИНА средни мерки 40. околу торзото & 29" " од рамо до цвест. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е УНИСЕКС исечена облека.". ВКЛОПУВАЊЕ И КАРАКТЕРИСТИКИ-Вклучува врат со лента, дупки за раце со ленти и двојно полите на дното на иглата. Овој унисекс резервоар е целосна редовна големина за возрасни, нема странични шевови и не е заострен. Облеката е целосно стандардно вклопување. Ќе се чувствувате удобно без разлика каде одите во оваа кошула со резервоар за дишење! - Машинско перење, не пеглајте. -. ГОРДО ДИЗАЈНИРАНИ И ПЕЧАТЕНИ ВО САД - ние ја користиме најновата технологија и еколошки мастила за супер меко чувство во нашиот објект. Покажете ја вашата гордост и патриотска поддршка за Нашиот Мал Град Американски бизнис со носење на нашата квалитетна облека. Печатењето може да изгледа помало на поголеми димензии & боите на сликата може малку да се разликуваат врз основа на вашиот екран. СЕМЕЈНИ РЕЗЕРВОАРИ : Исто Како што рече песната, можеби ќе ги имате сите ваши сестри со вас. Или браќа, или чичковци. Уживајте во сите ВИДОВИ на семејни тематски дизајни совршени за следната семејна средба. Семејството е се за вас и сега можете да ја покажете својата љубов кон нив со оваа кошула. Нашата семејна облека прави одличен подарок За Денот На Мајките, Денот На Татковците, Божиќ и Родендени!.

R

Комплементите на стоката